Beurs: Bouwbeurs

ECI Software Solutions

ECI Software Solutions wilde tijdens de Bouwbeurs meer naamsbekendheid genereren binnen de bouwsector. Één van hun doelen was het zichtbaar positioneren van Treetop als onderdeel van ECI. Waar Treetop al bekend is in de branche, was ECI dat nog niet. De stand moest dus zorgen voor herkenning, een duidelijke merkverbinding én een uitnodigende indruk.

Locatie

Utrecht

Oppervlakte

81m2

ECI Software Solutions - Treetop op Bouwbeurs. Visueel statement in de beurshal

Visueel statement in de beurshal

De stand vormde een visueel statement in de hal: innovatief en een combinatie van moderne elementen met natuurlijke materialen, passend bij de bouwsector. Een transparant zwart doek met verlichte ECI-letters boven de stand diende als eyecatcher en zorgde voor zichtbaarheid en merkversterking.

Indeling & beleving

De stand moest een plek zijn waar iedereen zich welkom en op zijn gemak voelde – toegankelijk voor álle bezoekers uit de bouwbranche. Bij binnenkomst werden bezoekers verwelkomd in een open en toegankelijke setting. De routing was logisch, met een duidelijk onderscheid tussen demonstratieplekken en het hospitality-gedeelte.

- Demozone: Vijf demoplekken boden ruimte voor productpresentaties van Treetop, elk met voldoende rust en visuele afbakening.

- Hospitality: In het midden bevond zich een informele zone met bar, ingericht voor bestaande klanten en diepgaandere gesprekken.

Indeling & beleving

Om een strakke uitstraling te behouden, is gekozen voor een verhoogde vloer waarmee alle bekabeling onzichtbaar werd weggewerkt. De vloer werd verdeeld in zones, waardoor de overgang tussen hospitality en demo subtiel maar duidelijk was.

Bekijk ons

Meer projecten

Beursstand Workspace Design Show OCS+

OCS+ Workspace Design Show

Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam presenteerde OCS+ zich met een beursstand die bewust anders was dan verwacht.

Chipsoft Zorg & ICT 2017

Beursstand voor Chipsoft – diverse congressen

Een modulaire stand voor Chipsoft die inzetbaar is op diverse afmetingen. Ontworpen en gebouwd door Eldee Expo Experts

Kind + Jugend Joie en Nuna 2019

Beursstand voor Joie en Nuna – Keulen

Elk jaar exposeren Joie en Nuna op de Kind und Jugend (K + J) show in Keulen, Duitsland. De internationaal toonaangevende vakbeurs voor premium baby- en peuterproducten.